BĄDŹMY KREATORKAMI SWOJEGO ŻYCIA! TWÓRZMY WŁASNY DOBROSTAN I OTOCZENIE PEŁNE OBFITOŚCI!

KOCHANE PANIE, DZIEWCZYNY, FAJNE BABECZKI ! TWÓRZMY REALNĄ SPOŁECZNOŚĆ W TYM SZALONYM ŚWIECIE ! BĄDŹMY KREATORKAMI SWOJEGO ŻYCIA! TWÓRZMY WŁASNY DOBROSTAN I OTOCZENIE PEŁNE OBFITOŚCI!
 
KIEDYŚ KOBIETY DARŁY WSPÓLNIE PIERZE, DZIŚ NIECH RAZEM PODRÓŻUJĄ, TWORZĄ KRĘGI, SPOTYKAJĄ SIĘ TOWARZYSKO, UMAWIAJĄ NA WYJŚCIE NA MIEJSKIE I WIEJSKIE IMPREZY!
 
Żyjmy świadomie, aktywnie i pełną piersią! Na przekór presji wirtualnego świata, wybierajmy Świat Nasz, ten realny i spełniajmy w nim marzenia, ciesząc się wzajemnym towarzystwem.
 
Żeńska energia jest kluczowa w świecie, gdzie Kobiety często przejmują męskie role. Gdzie chcąc, czy nie zakładają przysłowiowe spodnie i jak Kpt. Sparrow dowodzą okrętem ciężkim od codziennych problemów przez morze pełne potworów, zdradzieckich raf i burz. 
 
W tym miejscu możesz pozwolić sobie na oddech, oddech swobodnej i lekkiej Kobiety. Możesz pozwolić sobie na słabość i brak sił. Tu uzyskasz wsparcie i drogę ku temu, aby w Twoim życiu dominowała harmonia między żeńską i męską energią. Gdyż obie są potrzebne, ale obie powinny znać swoje miejsce i być wykorzystywane dla budowania dobrostanu KOBIETY – istoty silniejszej, niż morskie burze lecz tak często zapominającej o sobie i swojej małej Wewnętrznej Dziewczynce, Wewnętrznej Bogini i Wewnętrznej Przyjaciółce. KOBIETY, która zagubiła siebie i swoją Kobiecość. KOBIETY, która ma obowiązek zadbać najpierw o siebie, aby budować wszechobecną obfitość dla swoich bliskich. Bycie z innymi Kobietami w tym pomaga i to lepiej, niż niejedna terapia 😉
 
ZADBAJ O SIEBIE – ZAPRASZAM ! 🙂 Wasza: 
Magda Radke – Life & Transerfing ICC Coach, podróżniczka, pszczelarka i facylitatorka Kobiet.