Blog

ZLODZIEJE SPEŁNIENIA. Z Martą Junka o autosabotażu szczęścia.

​Czasem to, co blokuje nasze szczęście, tkwi w naszych własnych przekonaniach. Często nosimy ze sobą przekonania, które utrudniają nam cieszenie się chwilą. Na drodze do pełni szczęścia często stają blokujące przekonania, takie jak 'Nie zasługuję na szczęście’ czy 'Nie potrafię tego osiągnąć’. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z tych przekonań i pracować nad ich przezwyciężeniem.

Poczucie szczęścia często zaczyna się od zaakceptowania siebie i otwarcia na możliwość doświadczania radości. Zamiast kierować się przekonaniami, które nas ograniczają, ​m​ożna nad nimi pracować
Drobne radości codziennego istnienia mogą przynieść głębokie poczucie spełnienia.

Odkrycie, co naprawdę sprawia nam radość i skoncentrowanie się na tych aspektach może pomóc nam pokonać blokujące przekonania. Szczęście nie zawsze jest rezultatem osiągnięć czy zewnętrznych sukcesów; często znajduje się w prostych chwilach obecności, wdzięczności i akceptacji siebie.

​Kobieta która wraca do siebie, wraca do poczucia spełnienia i pełni.

Czytaj więcej »

BOGINI W TOBIE – Z Agnieszką Szylar o Kobiecej Boginiczności

TWOJA Wewnętrzna Bogini. To temat naszych warsztatów, które poprowadzi Agnieszka w Mexyku w czasie Równonocy. Dziś już uchylamy rąbka tajemnicy i romawiamy na temat Kobiecej Boginiczności.

Pracując z archetypem bogini wchodząc z nim w dialog, pomagasz tworzyć, uzdrawiać i transformować aspekty siebie.
Swobodna podróż do wnętrza własnej kobiecości. Harmonia i równowaga światła i cienia, połączenie z każdym z żywiołów uruchamia wewnętrzną Boskość. To temat aktualnego lajfa z Agnieszką.

Czytaj więcej »

DETOX MYŚLI. Z Martą Junka o tym jak dbać ,,o głowę,,.

Czasami nasze umysły potrzebują równie dużo uwagi co nasze ciała, dlatego postanowiłam zorganizować ten wyjątkowy event dla nas, dla Kobiet!

Dziś wieczorem o godzinie 20:00 zapraszamy Was serdecznie na specjalny live, który będzie poświęcony tematowi „Detox myśli”. Gościem jest dziś Marta Junka. Coach Kobiecości i petarda pozytywnej energii!

Będziemy razem eksplorować różne metody oczyszczania myśli, radzenia sobie z negatywnymi emocjami i budowania pozytywnego podejścia do życia. Podzielę się z Wami praktycznymi poradami, technikami relaksacyjnymi i inspirującymi historiami, które pomogą Wam odstresować umysł i odnaleźć spokój w codziennym zabieganiu.

Zapraszam Was do aktywnego udziału w dyskusji! Czekam na Wasze pytania, spostrzeżenia i wspólne chwile refleksji. Pamiętajcie, że razem jesteśmy silniejsze!

Do zobaczenia dzisiaj o 20:00 na FP Świat Należy do Ciebie; grupie Kobiet Podróżniczek, Youtube i mediach Marty Junka.

! 🌈💖 #DetoxMysli #LiveDlaKobiet #RazemMocniejsze

Przed wspólną podróżą do Indii i pobycie w ayurvedyjskim resorcie opowiemy jaką rolę pełnią myśli w naszym, kobiecym życiu. Będzie to też przygpotowanie do myślowych porządków oraz zaproszenie na fizyczny detox w Indiach pod okiem lekarza ayurvedy oraz do mentalnego i duchowego pojednania się z tym , co myślimy i jak myślimy na warsztatach MArty; dla naszegoholistycznego doborstanu. Marta będzie prowadzić warsztaty ,,Czuję siebie znów,, – wspaniałą przygodę, gdzie ukochamy swoje ciało i umysł na nowo i damy im potrzebną uwagę oraz dbałość.

Mamy 2 ostatnie miejsca wolne na termin wiosenny – zapraszamy 🙂

Kolejny termin dopiero na jesień.

Czytaj więcej »

KRONIKI AKASZY – Co to jest, tak naprawdę? Z Agnieszką Szylar o mitach i prawdach Kronik Akaszy.

„Akasza” to termin, który posiada różne znaczenia w zależności od kultury, filozofii czy literatury, w której jest używany. W hinduizmie i buddyzmie odnosi się do subtelnej przestrzeni, zwanej również „akasza” lub „akasha”, która przenika wszechświat. Nie jest to jedynie pusta przestrzeń, ale rodzaj istnienia. W dziedzinach ezoteryki i okultyzmu „akasza” funkcjonuje jako pole informacyjne, zawierające w sobie wszystkie informacje o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Praktykujący tzw. „kroniki Akaszy” twierdzą, że poprzez medytację czy inne formy praktyk ezoterycznych mogą uzyskać dostęp do tych niezwykłych informacji.

W literaturze fantasy i science fiction „akasza” staje się elementem fantastycznym, opisującym magiczną czy kosmiczną przestrzeń, wykraczającą poza zwykłe zasięgi ludzkiego doświadczenia. W językach słowiańskich termin ten bywa używany jako archaiczne określenie nieba czy niebiańskiej przestrzeni.

Jednakże, niezależnie od kontekstu, w jakim używane jest „akasza”, wspólne jest pojęcie transcendencji, przestrzeni i czasu. To pojęcie często nosi ze sobą wymiar mistyczny czy ezoteryczny, wprowadzając czytelnika czy badacza w sferę tajemniczych aspektów rzeczywistości. W ten sposób „akasza” staje się uniwersalnym symbolem, przenikającym różne dziedziny ludzkiego myślenia i kultury, nadając im głębszy, nieuchwytny wymiar.

ALE CO TO JEST NAPRAWDĘ …? Ja czekam na odpowiedz z niecierpliwością. Wasza Magda Radke

Czytaj więcej »

Przygoda powrotu do siebie – Troska ciało. Z Martą Junka o mentalnej drodze do zdrowia i równowagi.

Czekają nas głębokie rozmowy o tym, jak pozytywne myśli i akty wybaczenia mogą odmienić naszą codzienność. Będziemy razem odkrywać, jak medytacja, chwile spokoju i praktyki duchowe wpływają na naszą harmonię wewnętrzną. 🧘‍♀️✨

Ale to jeszcze nie wszystko! Przyjrzymy się, jak wspólnota kobieca ma magiczną moc formowania naszego zdrowia. Chcę, abyśmy razem stworzyły przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami, wzajemnej inspiracji i wsparcia. Jesteście gotowe na to magiczne doświadczenie razem ze mną? 👭💪

Zapnijcie pasy i dołączcie do naszego spotkania na żywo, gdzie razem odkryjemy siłę naszego wnętrza, połączenie umysłu z duchem, a wszystko to poprzez dbałość o nasze piękne ciała! To będzie niesamowita podróż, a Wasza obecność sprawi, że stanie się jeszcze bardziej magiczna! ✨🚀

MARTA OPOWIE JAK WAŻNA JEST ROLA UMYSLU I ODPOWIEDNIEGO POEJŚCIA PSYCHOCZNEGO ABY OSIĄGNĄĆ CIELESNY DOBROSTAN.

Zapraszam, Wasza Magda Radke

www: https://swiatnalezydociebie.pl
FB: https://www.facebook.com/swiatnalezydociebiespelniajmarzenia/
IN: https://www.instagram.com/sndc_swiat_nalezy_do_ciebie?igsh=ZGNjOWZkYTE3MQ%3D%3D&utm_source=qr

MARTA JUNKA – FB: https://www.facebook.com/groups/590074775583858

Czytaj więcej »

,,WIBRACJE SZCZĘŚCIA,, – z Agnieszką Szylar o tym, jak tworzyć nawyki dające nam szczęście.

Kochane,
Zapraszamy Was na wyjątkową podróż do wnętrza szczęścia i dobrostanu emocjonalnego, gdzie wraz z nami odkryjecie tajniki wibracji, które potrafią przynieść nie tylko radość, ale również harmonię do Waszego codziennego życia.
W tym niezwykłym Kobiecym Lajfie pragniemy stworzyć przestrzeń, w której zanurzymy się w głębokich rozmowach, dzieląc się inspirującymi historiami oraz poznając praktyczne wskazówki, które pomogą Wam odnaleźć niepowtarzalną drogę do pełni szczęścia. To wyjątkowe wydarzenie nie skupia się jedynie na nawykach, ale na całokształcie doświadczeń i spojrzeniu na życie z perspektywy pełnej radości.
Podczas spotkania odkryjecie, jak zintegrować pozytywne nawyki w różnych sferach życia, aby tworzyć harmonię w relacjach, karierze, zdrowiu i rozwoju osobistym. Będziemy razem badać, jak wprowadzić te pozytywne zmiany i uczynić je integralną częścią Waszego codziennego życia.
Wspólnie stworzymy atmosferę otwartości, dzięki której każda z Was będzie miała szansę podzielić się swoimi doświadczeniami i zainspirować innych. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie Wam narzędzi do kreowania pełniejszego życia, ale także budowanie silnej społeczności, gdzie wzajemne wsparcie stanie się motorem do osiągania indywidualnych celów i marzeń.
Niech to będzie dla Was wyjątkowy moment, pełen pozytywnych emocji i możliwości osobistego rozwoju. Dołączcie do nas na tym niezwykłym webinarze i razem zanurzmy się w fascynującą podróż ku szczęściu!

Czytaj więcej »