Warsztaty Rozwoju Osobistego

27.01.2024 – KOŁO ROKU – POWRÓT DO KORZENI. Życie z energią natury – Wrocław

Na początku NOWEGO ROKU, czasie przygotowań do wiosny i budzącej się przyrody, poznasz tajniki Koła Roku oraz jego powiązanie z rytmem życia Ziemi, pór roku i obfitości, jaką wszechświat nas obdarza. Zapraszam Was na warsztaty pokazujące jak naturalnie korzystać ze zmieniającej się wegetacji; jak budować własną spiżarnię i przechowywać żywność naturalnie. Jednak najważniejsza jest energia jaką ma Ziemia w różnych porach roku i jak tą energią oddziaływuje na człowieka. Jak z nią zgodnie żyć. Jak czerpać z niej to, co dla nas najlepsze. Zapraszam. SOBOTA 27.01 – WROCŁAW

Czytaj więcej »

06.04.2024 – NATURALNA KUCHNIA – JADALNE CHWASTY I ICH WYKORZYSTANIE – Wrocław

Edytuj Edytor tekstu
Czy możliwe jest gotowanie smacznego i zdrowego jedzenia z chwastów? TAK!
Dzikorosnące rośliny dają nam multum możliwości zastosowań w kuchni. Są do tego, jak sama nazwa wskazuje, nieregulowanym przez człowieka żródłem pożywienia. Co oznacza, że są najbardziej naturalnym jedzeniem, jakie mamy dostępne.
Zapraszam Was na cykl warsztatów na temat ,,dzikiej kuchni,,. Część pierwsza, bardziej teoretyczna ma nas przygotować do wspólnego wyjazdu w okolicą naturę w maju, gdzie będziemy zbierać i przyrządzać live potrawy z ,,chwastów,,.

Czytaj więcej »